Bursa Medyum, Bursa Medyumlar

Bursa Medyum, Bursa Medyumlar, Bursa Gerçek Medyum, Bursa Büyü Yapan Medyum, Bursa Büyü Bozan Medyum, Bursa Medyum Hoca

Bursa Medyum

Bursa medyum arayanların son durağı Medyum Zindan Hocadır. Medyum zindan hoca Bursa’dan ziyaretçilerine en iyi büyüleri yaparak istek ve arzularına hızlı bir şekilde yanıt vermektedir.

Bursa Medyumlar

Bursa medyumlar arasında en iyi medyum zindan hoca olarak gösterilmektedir. Bunun nedeni ise yaptığı büyülerin kesin sonuç vermesi ve ziyaretçilerinin kendisinden bir hayli fazla memnun olmasıdır.

Bursa Gerçek Medyum

Bursa gerçek medyum olarak medyum zindanı bilmektedir. Bu yüzden sıkça aranan bir medyum olduğundan herkese tavsiye edilmektedir. Övgülerin yapıldığı, gerçek kişilerin isteklerine kavuşmalarının en büyük sebebinde Medyum Zindan Hoca eli vardır.

Bursa Büyü Yapan Medyum

Bursa büyü yapan medyum aradığında ilk medyum olarak medyum zindan gelir. Bu yüzden seçimi zindan hocadan yana yapanlar yaptırdıkları büyülerin ne denli sonuç verdiğini iyi bilirler. En çok zindan hocanın aranması da buna bağlıdır.

Bursa Büyü Bozan Medyum

Bursa büyü bozan medyum ararken zindan hocadan yardım almadan başka hocalara gitmezler. En büyük referansı da kendi ziyaretçileridir. Büyü bozma konusunda bir hayli uzman olan medyum zindan yapılmış bir büyünün nasıl bozulacağını çok iyi bilir. Bu yüzden hiç bir medyum zindan hocanın eline su dökemez.

Bursa Medyum Hoca

Bursa medyum hoca denilince akla ilk medyum zindan gelir. Kendisinden yardım isteyenleri asla geri çevirmeyen, gerektiği yerde kendinden de katarak yardım elini uzatan zindan hocamız her konuda büyüler yaparak namını Avrupa’ya kadar salmıştır.

Bursa Medyum, Bursa Medyumlar” hakkında 4 yorum

 1. Gülsüm

  Zindan hocama Bursa’dan ulaştım. Akıl almaz bir şekilde kocamın eve dönmesine vesile oldu. Yapmış olduğu büyünün ne olduğunu söylemedi! Sebebi de yayılmasın diyeymiş. Olsun benim işime yaradı ve gerçekten sonuç aldım arkadaşlar. Yorumu herkes görsün. Hocam aranacak bir hocadır. Parayla işi yok, makul fiyat veriyor ve gerçekten üstüne düşüyor ilgileniyor. Tavsiye ederim.

  Cevapla
 2. Yurdakul Bursa Merkez

  Ben yurdakul, hocama büyü bozma işlemi yaptırdım. Üzerimde söylenene göre 6 büyü varmış. Hepsi de beni öldürmek için yapıldığını söylemişti bir medyum. Hocama bakım yaptırdım sadece bir kadın tarafından aşk büyüsü yapıldığını, söylenenlerin yalan olduğunu söyledi. Bende bir kadınla beraberdim ve ayrılamıyordum. Sürekli beni sömürüyordu. Benimde öyle kimsem yok, sohpette etmem bu konularda hocama danıştım. Yardımcı oldu. Sizde arayın gerçekten yardım olduğunu söylemeliyim. Mutlaka işinizi çözer!

  Cevapla
 3. Salman

  Bazı konularda aşırı korkaktım. Kavga gürültüden hep kaçardım. Hocama bana okuması için bir ricada bulundum. Hocamın tam olarak bana dediği şuydu ; Kardeşim cesaret kavga etmek değil, o kavgayı dindirmektir. Korkaklık değil senin ki, aşırı heyecan buda seni engelliyor. Biraz kitap oku korku neden olur diye anlayacaksın dedi. Valla hoca gerçek bir hoca öyle büyü yaparım diyerek para talep etmedi. Beni şaşırttı doğrusu. Şimdi dediğini yapıyor kitap okuyorum. Aramanızı öneririm. Zindan hocam bir tanesin.

  Cevapla
 4. Nermin

  Ben evimin direğini kırdım. Şaka gibi değil mi. Ama gerçek eşimi kadın olarak aldattım. Bana küs ve 6 aydır konuşmuyordu. Evi ayırdı annesi ile çocuklarla birlikte yaşıyordu. Hocamdan yardım istedim ben böyle bir hata yaptım ve ne yapmam gerektiğini bilmiyorum dedim. Hocam bana duymak istediğimi değil, yapmam gerekeni söyleyince şok oldum. Gittim doğruya doğru her şeyi eşime anlattım. Durum bu dedim, tabii hocamda bir çalışma yaptı. İkna büyüsü diye geçiyor adı ama işe yaradı. Kocamla barıştık ve bende hocamın nezaretinde onu şahit tutarak tövbe ettim. Çok kötü bir şey kimseye tavsiye etmem. Nefis gerçekten kontrolü çok zormuş. Neyse ki hocamda bana yardımcı oldu ve sorunumuz ortadan kalktı. Ellerinden öperim hocam. Mutlaka arayın arkadaşlar, sohbeti ve kendisi çok mükemmel bir insan

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.