Büyü Belirtileri

Büyü Belirtileri

Büyü eski çağlardan beridir yapılan, nesnelerle, hayvansal parçaların üzerine okunup, üflenerek birinin tesir altına alınmasına yarayan gizemli bir faaliyettir. Mistik güçlere sahip, doğaüstü yeteneklerle doğan insanlar günümüzde bu tür ritüeller ile uğraşmaktadır. Bu uğraşı sonucu insanların hayatlarını etkilemek, yön vermek, yıkım yaratmak, şehvet arttırmak, bağlılık oluşturmak, kovmak vs.. gibi durumlar yaratılmaktadır. Fakat burada en çok merak edilen konu ise bu büyülerin var olduğunu kanıtlayan deliller nelerdir sorusudur!

Büyücü veya Medyum, yada büyü ile uğraşan kişiler büyü yaptıklarında siz, eviniz, evinizdeki diğer yaşayanlarında etkilenme durumları söz konusudur. Bu tür ritüeller uygulandığında insanlarda değişik tepkiler ve değişik haller meydana gelmektedir. Bu yazının da konusu büyülerin belirtilerini nasıl anlayacağımızdır. Bu yazıları okurken kendinizden bile şüphelene bilirsiniz. Bu yüzden dikkatlice okumalısınız.


Evde Büyü Belirtileri

Evde büyü belirtileri şu şekilde meydana gelir ; Öncelikle ev içerisinde daha önce duyulmayan garip ve ürpertici sesler duyulur. Akabinde dikkat etmediğiniz fakat yerleri değişen eşyalar, objeler olmaktadır. Durmayan saatler durur. Zil sesi, kapı sesi duyarsınız. Uyku halindeyken aniden sıçrayarak uyanmalarınız olabilir. Gece ayak sesleri, kendi kendine kapıların kitlenmesi, lavabo ve benzeri yerlerde siz olmadığınız halde ıslaklık, su birikintileri olabilir. Banyo yaparken, evin içinde karanlıkta yürürken sanki birinin sizi izlediğini hissedebilirsiniz. Gülme sesleri işitebilirsiniz. Adınızı seslenenler olabilir. Yakınlarınızın seslerini size sesleniyorlarmış gibi işitebilirsiniz. Bu temelde anlattıklarımızın hepsi ilk safhada olan belirtilerdir.

Şayet evinize bir kara büyü yapılmış ise, evinizi değiştirseniz bile o size yapışmış olarak peşinizden gelecektir. Pek inanılmayan şeyler olsa da bunlar yaşanmış gerçeklerdir. Bunun bir örneğini Korku Seansı 1., 2, 3. Bölümlerde seyredebilirsiniz. Hristiyanlıkta buna şeytan çarpması, musallat yada kara büyü olarak ifade edilmektedir. Dinimizde ise bu gibi olayların üstü kapatılmaktadır. 70.000 alem içerisinde tek olduğumuzu düşünmek ve kainatın sadece insan için yaratıldığını düşünmek biraz mantıksız olur. Bu yüzden cinler, ruhlar, meleklerden hariç şeytan ve onun çocukları da bu döngünün içindedir.


Eşler Arasında Büyü Olduğu Nasıl Anlaşılır?

Eşler arasında büyü olduğu kanısına varmak için öncelikle kişilerin hayat akışlarının nasıl olduğunu bilmek gerekir. Ama bundan siz kuşkulanıyorsanız bu yazdıklarımızı okumanızda fayda var diyebiliriz. Öncelikle evli yada sevgili olan, beraberlikleri normal seyir halinde giden çiftlerin maruz kalacakları büyü belirtilerini sıralayalım. Başta nedensiz yere patavatsız konuşmalar olmaya başlar. Her iki tarafın da sevmediği, hoşlanmadığı sözler birden güzel sözlerin yerini alır. Gereksiz konularda tartışmalar büyür. En küçük tartışma kişilerin birbirilerinin zayıf noktalarını, zaaflarını ön plana çıkarmalarını sağlar. Bazen birbirlerini hiç sevmedikleri insanlara benzetirler. O kişilerin hal hareketlerinin birbirlerinde olduğunu söyleyip kırıcı sözler sarf edebilirler. Bu olaylar kısa süre içerisinde olması beklenmedik bir ziyaretçinin üzerinizde olduğunu belirtmektedir.

İlişki esnasında vesveseler, görüntüler, halüsinasyonlar görebilirsiniz. Bu erkek-kadın için ilişkinin yarıda kesilmesi demektir. Aklınızda olmayan insanlar aklınıza gelir. Garip düşünceler ve vesveseler baş gösterir. İçinden çıkılmaz bir hal alan ilişki durumunuza ara vermek isteyeceğiniz kadar sıkılır ve karar vermek zorunda kalabilirsiniz. Bu tür büyüleri eşler arasına yapanlar Anneler, istenmeyen kadın-erkek, evliliği çekemeyen başka bir kadın-erkek! Sizin kötülüğünüzü isteyenler yaptırabilirler. Bu yüzden bu yaşanacakları dikkate alarak eşinizle yada partnerinizle düzgün ve akılcı konuşmalar yapın. Durumun ne olduğunu anladıktan sonra bir metafizik uzmanı medyum ile görüşebilirsiniz. Yada bu konu ile ilgili yorum yazan ve yorumlarda kendisini bu durumdan kurtarmış medyum isimlerini paylaşanları bulabilirsiniz.


Büyü Yapılan İnsandaki Belirtiler

Büyü yapılmış insandaki belirtiler yukarıda yazdıklarımızın bütünü olabilir. Çekilmez, kavgacı, küfürbaz, nefret dolu bir insana dönüşen kişi büyü tesiri altında olma olasılığı çok yüksektir. Bu durumda yakınıysanız, yada bu belirtiler sizde varsa hemen bir hocadan, medyumdan destek alabilirsiniz. Unutmayın en kötü büyüler bile bozulabilir. Yeter ki siz de medyum yada hocanın işlemlerine destek verin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.