google-site-verification" content="v6r5XOd0QKU6_e-pjUM8raLDSOGPXwi81qqpgWROqQs

Büyü Çeşitleri, Özellikleri, Nasıl Yapıldıkları ve Amaçları

Büyü yaptıracak olan kişilerin öncelikle yaptıracakları büyüler hakkında fikir ve bilgi edinmesi gereklidir. Hangi büyü ne için yapılır, nasıl yapılır bunlar hakkında bilgi almanız gerekecektir. Güçlü büyüler, etkili büyüler, alçak büyüler, yüksek büyüler şeklinde büyüler vardır. Biz bunları duygu ve istek sıralamasına göre ayırdık. Arzu ettiğiniz duruma göre büyüyü öğrenerek yaptırırsanız daha uygun olacaktır.

Büyüler ve Özelliklerine Geçelim

En iyi büyüyü seç ve emellerine ulaş!

Bu bölümde sizlere büyüler ve özelliklerinden bahsedeceğiz. Kime ve neye karşı yaptırmak istiyorsanız büyüyü, ona göre o büyüyü seçmenizde fayda vardır. Bu özellik sayesinde büyü yaptırırken asıl amacınıza hizmet edecek medyum ve yapacağı büyüyü belirleyeceksiniz.

Güçlü Yüksek Büyüler

Adından anlaşıldığı üzere, güçlü yüksek büyüler yani kara büyüler insan hayatını olumsuz şekilde etkileyecek büyülerdir.  Bu büyüler ile insanı çok çabuk etki altına alarak, bir çok isteğinizi kişiye büyü sayesinde yaptırabilirsiniz. 

Suryani Buyusu, Suryani Buyusu Nedir, Nasıl Yapılır

Süryani büyüsü, temel anlamında Süryanice yapılan bir büyüdür. Eski ve kara büyü sınıfında olması, intikam, öç alma, rahatsız etme, korkutma amaçlı yaptırılmaktadır. 

Papaz Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır

Papaz büyüsü, cinsel duyguların, sevgi, aşk, tutku gibi duygusal eylemlerin ortadan kaldırılması, yada daha da çoğaltılması maksadı ile yapılır. Kara büyülerin en güçlülerindendir.

Sabun Buyusu

Sabun büyüsü, hasta etmek, rahatsızlık vermek, uyku ve sıkıntı problemleri yaratmak, kişiyi deliye çevirmek için yaptırılan büyülerdendir. Etkisi uzun ve acı vericidir. Yapılması gerçekten zordur!

Ermeni Büyüsü, Nedir, Nasıl Yapılır, Nasıl Bozulur

Ermeni büyüsü, geri getirme, aşık etme, hasta etme, intikam büyüsü olarak bilinen büyülerdendir. Tarihi eski ve sıklıkla yaptırılan büyüler sınıfına girmekle en tehlikeli büyüler arasında yer almaktadır.

Domuz yagi buyusu, nedir, nasıl yapılır

Domuz yağı büyüsü, evde ve insanlar arasında huzursuzluk çıkarılması, dağılmak, ayrılıklara sebep olan, yuva yıkmak için kullanılan en tehlikeli büyülerden biridir. 

Cin Buyusu, nedir, nasıl bozulur, nasıl yapılmalıdır

Cin büyüsü, cinlerin kullanıldığı bu büyü çok geniş duygusal hasarlar verdirmek için yapılmaktadır. Malzeme kullanılmadan yapılan, sadece cinlere mahsus bir büyü çeşitidir.

Lanet Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır, Amacı Nedir

Lanet büyüsü, birinin hayatını alt üst edecek güçte bir büyüdür. Bu büyüyü yaptıranlar çok büyük darbe yemiş, aldatılmış içinde hırs büyüten kimselerdir. İnsanı acınacak hale getirir.

Karabasan Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır, Amacı nedir

Karabasan büyüsü, sevmediğiniz, hayatını zorlaştırmak istediğiniz birine yapılır. Gece ve gündüz sürekli olarak nöbet geçirir gibi rahatsızlık yaşatır.  Bu büyüde şeytani varlık müdahalesi olmaktadır.

Al Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır, Amacı Nedir

Al büyüsü, kırmızı büyü olarak, yani kara büyü olarak geçer. Genel olarak ziynet eşyalarına yapılır. Bu eşyaları kullanan iflah olmaz. Eski mısırda lahitlere yapılan büyüler arasındadır. Tehlikelidir.

Tesirli Alçak Büyüler

Alçak büyüler, duygusal manada insanları bağlayıcı, getirici, ayırıcı özelliği bulunan büyülerdir. Bu büyüleri yaptıranlar genelde sevdikleri, bozulan beraberlikler, arkadaşlıklar, karı koca ilişkileri üzerine yaptırmışlardır. 

Baglama Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır, Amacı Nedir

Bağlama büyüsü, temel anlamda birini kendine bağlamak için yapılan büyüdür. Soğukluktan kurtulma, cinsel soğukluk yaşayanlar bu büyü ile birbirilerine ısınır ve aralarındaki soğukluk kaldırılır.

Ayirma Buyusu, nedir, nasıl yapılır, amacı nedir

Ayırma büyüsü, evli çiftleri, sevgilileri, sevenleri birbirinden ayırmak, ayrılanı elde etmek için kullanılan bir büyü uygulamasıdır. Bu büyünün en etkili özelliği çok çabuk tesir etmesidir.

Geri Getirme Büyüsü, nedir, nasıl yapılır, amacı nedir

Geri Getirme Büyüsü, terk edilmiş, boşanmış, sevdiği sevgilisini, aşkını, kocasını, karısını geri getirtmek için yaptırılan bir büyüdür. Eski tarihlere dayanır, etkili ve tesirlidir.

Aşık etme, ask buyusu, nedir, nasıl yapılır, amacı nedir

Aşık etme-Aşk büyüsü, sizden haberi olmayan birini kendinize aşık etmek için kullanılır. Bu büyü kocanızı, sevgilinizi, arkadaşınızı size aşık olması için yaptırılabilir. Etkili Aşk büyüsüdür.

Kismet acma buyusu, nedir, nasıl yapılır, amacı nedir

Kısmet açma büyüsü, evliliğinde, ilişkilerinde problem yaşayan ve bir türlü sonu gelmez ilişkilerin ilacı olarak bilinen bir büyüdür. Evleneceğiniz yada evlenmek istediğiniz kişi üzerine yada size yapılır.

Evlilik buyusu, nedir, nasıl yapılır, amacı nedir

Evlilik Büyüsü, evlenmek istediğiniz kişi ile son anda bozulan ilişkileri düzeltmek için yapılan büyüdür. Bağlayıcı, duyguları sakinleştiren, sizi sevdiğinize  şirin gösteren bir büyüdür.

Adet Kani Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır, Amacı Nedir

Adet kanı büyüsü, eşinizin sevgilinizin size daha da çok bağlanmasını, cinsel ilişkinizin hat safhaya çıkmasını sağlayan bir büyüdür. Kana büyülü sözler okunarak kişiye içirilerek yapılmaktadır.

Kasik Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır, Amacı Nedir

Kaşık büyüsü, tersi ve düz yüzleri çift etkili yapılmaktadır. Hem ayırmada, hem de birleştirmede kullanılmaktadır. Uzun yıllar öncesinden bu büyü yapılmaktadır. Etkili ve süreci kısa bir büyüdür.

Canbar Buyusu, Nedir, Nasıl Yapılır, Amacı Nedir

Canbar büyüsü, aşık etme maksatlı yapılan bir büyüdür. İlişkileri düzeltmek, iyileştirmek, çekiciliği ve şehveti arttırmak için yapılır. Çok güçlü özellikleri vardır. Tesir altına çabuk alır.

Medyuma Bağlan
Yardım
Çekinmeden Danışın!
Medyuma Danış