Medyum Ne İş Yapar, Medyumun İŞi Nedir

Geri Getirme Büyüsü 3 Günde Tutar mı?

3 günde geri getirme büyüsü, geri getirme büyüsü nasıl güçlü hale getirilir?, Tutması hızlandırılır mı?

3 günde geri getirme büyüsü sadece tek bir medyum tarafından yapılamaz. Bunun için medyum ve hoca olan medyumlar ile beraber yapılması zorunludur. Bu büyü gerçekten herkes tarafından 1 kere kullanılmış bir büyüdür. Gerçek bir medyum ile medyum hoca bu büyüden kesin sonuç verebilir. Ama bu medyum ve hocalar ile iletişime geçmek gerekir.
3 Gunde Geri Getirme Buyusu

3 günde geri getirme büyüsü sadece tek bir medyum tarafından yapılamaz. Bunun için medyum ve hoca olan medyumlar ile beraber yapılması zorunludur. Bu büyü gerçekten herkes tarafından 1 kere kullanılmış bir büyüdür. Gerçek bir medyum ile medyum hoca bu büyüden kesin sonuç verebilir. Ama bu medyum ve hocalar ile iletişime geçmek gerekir.

Geri Getirme Büyüsü Nasıl Güçlü Hale Getirilir?

Geri getirmeyi daha güçlü hale getirmek ve işe yaramasını sağlamak için medyum zindan hocamızın bir çalışması vardır. Daha önceki çalışmalarında da tanıdığı kadim dostları yani hocaları çağırarak bu konuda yardım istemektedir. Bu büyünün tek başına yapılamayacağını bilen zindan hoca dikkatli olmanızı önerir. Çünkü bu konuda dolandırılan çok sayıda insan olduğunun altını çizmiştir. Geri getirmenin en hızlı yolu birden fazla hoca ile işe koyulmaktır. Zindan hocamızın daha öncede yapmış olduğu çalışmada tam 48 saatte bir ziyaretçisinin kocasını gece yarısı eve getirdiği bilinmektedir. Bunun üzerine bir hayli istek almış ve bu konuda çok sayıda insana yardımcı olmuşluğu vardır.

Büyünün Tutması Nasıl Hızlandırılır?

Öncelikle büyünün hızlı tutması için kişinin tam bir inançla büyünün olacağına inanması gerekmektedir. Akılda tereddüt çok zorlayıcı bir faktördür. Bu yüzden gözünüz kapalı inanmanız gerekmektedir. Bundan sonraki safha medyum ve hocaya kalmıştır.

İki Dolunay Arasında Geri Getirme Büyüsü

Bu büyü hakkında detay verilmemektedir. Burada yapılan çalışma ayinsel bir çalışma olduğu için çok zor geri getirilecek kişiler için yapılan bir ayindir. Ritüellerin en kadimi olarak bilinir. İlim ve irade ister. Tehlikeli aşamaları vardır. Fakat tutması yüzde yüz tutar olarak bilinir. Bu büyüyü yaptıracak kişinin bir takım sorumluluklar alması gerekecektir. Bu yüzden detaylar verilmemekte ve sadece medyum zindan ile görüşülerek bilgi alınacak işlemdir.

Sevgilini geri mi istiyorsun!

zorunda kaldığımız ayrılıklar. Fakat Zindan hocanız bu konuda inanılmaz bir yeteneğe sahiptir. Yeter ki aranızda ufakta olsun bir bağ, bir duygu olsun! Bu kainatta hiçbir şey sonsuz değildir. "Yaratandan Başka" Bu yüzden herkes bu konuda bizden yardım alabilir. Geri getirme konusunda en deneyimli medyum zindan hocayla tanışın. Büyülerin gizemini çözmüş, ilmi en derin yerden almış bir medyum olarak yapamayacağı çalışma yoktur.

Elbette kaybedenlerimiz var!. Bazen zor olsa da acısına alışmak zorunda kaldığımız ayrılıklar. Fakat Zindan hocanız bu konuda inanılmaz bir yeteneğe sahiptir. Yeter ki aranızda ufakta olsun bir bağ, bir duygu olsun! Bu kainatta hiçbir şey sonsuz değildir. “Yaratandan Başka” Bu yüzden herkes bu konuda bizden yardım alabilir. Geri getirme konusunda en deneyimli medyum zindan hocayla tanışın. Büyülerin gizemini çözmüş, ilmi en derin yerden almış bir medyum olarak yapamayacağı çalışma yoktur.

Büyüyle geri getirme

Çok zor ve atlatamadığımız durumlar için bazen bizler büyülere başvuru yaparız. Elbette büyü insanlarımızın bir çoğunun inandığı bir ritüeldir. Büyü deyip geçmemek gerekiyor. Büyüleri yaptırdığımız kişiler, yaptırdığımız büyüler çok önemlidir. Seçim ve hareket senkron olmalıdır. Siz bir büyücüden, medyumdan, medyum hocadan yardım istiyorsanız bu kişilerin gerçek kişiler olması gerekmektedir. Sonradan büyü yapmayı öğrenmiş kişilerin yapacağı büyülerin tutma olasılığı çok düşüktür.

Bu yüzden hocaların yaptıracağınız büyülerin detaylarını çok iyi bilmelidirler. Zindan hocamız bu konuda hassas konulardan biri için sizi aydınlatmamızı istemiştir. Öncelikle büyüler yapılışlarına göre farklılıklar gösterir. Mesela birini geri getirmek için farklı büyüler kullanabilirsiniz. Bu kara büyü olabilir, kırmızı büyü olabilir. Fakat bunların yapılışları arasında büyük fark vardır. Büyülerinde kendilerine göre davranışları vardır. Belirtileri vardır. Bunları fark ettiğinizde mutlaka hocanız ile görüşmeniz gerekmektedir.

İstanbul’dan bir Ziyaretçi Yorumunda Bahsetmiş!

3 günde geri getirme büyüsü ile eşimi hocam evine geri getirdi. Gece yarısı ansızın kapım çaldı ve korkuyla kapımın deliğinden dışarı baktım. Şaşırdım kocam karşımda duruyor, hafif alkollü ve elinde bir gül! İnanamadım. Ne yapacağımı şaşırdım ve açtım kapıyı! Ağlamaya başladık ikimizde, büyünün tutması bir yandan eşimin gece yarısı eve gelmesi çok garipti. Başarılı bir çalışma ile yuvam kurtuldu. Teşekkürler Zindan Hocam!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.