Medyum Ne İş Yapar, Medyumun İŞi Nedir

Geri Getirme Büyüsü

Geri getirme, gideni geri getirme, uzaktakini geri getirme şansımız var mı? Geri getirme büyüsü kaç günde gideni geri getirir? Geri getirme büyüsü yaptırarak sevdiklerini geri getirenlerin yorumları 2022

Bu tür büyülerde kullanılan güç ve malzemeler büyük önem taşır. Özellikle medyum hocanın, medyumun bu işte başarılı olan bir medyum olması da önemlidir. Önünüze gelen medyum ki sanmıyoruz bu büyünün tutma şansını ne kadar arttırır. Ama gerçek medyum hocalar bu konuda çok özverili çalışmalar yaptıkları ile bilinir. Geri getirme eylemini başlatmadan önce medyumun giden kişinin karakterini çok iyi bilmesi gerekiyor.

Uzaktakini geri getirme şansımız var mı? Geri Getirme Büyüsü

Gurbette çalışmaya giden eşlerini kendilerinden ayrılıp başka kadınlara gitmesinler diye büyü yaptıran çok kadın vardır. Bu büyüler içerisinde en çok bağlama büyüsü göze çarpar. Eğer gurbetteki eş başka kadınlarla beraber olduğu öğrenilirse bu işlem geri getirme çalışmasına kalır. Kadın kaybetmek istemez. Kocasından emindir. Ama bağlama büyüsü işe yaramadığından, uzaktakini geri getirme büyüsü yaptırarak eşini eve getirir.

Geri getirme büyüsü kaç günde gideni geri getirir?

geri getirme çalışması kişinin ne zaman geleceğini belirtemez. Ama geri gelenlerin çoğunun 1 hafta, 21 gün arası geri geldiği yorumlarda belirtilmiştir. Uzaktakini geri getirme çalışması için geri gelme süresi için kesin tarih verilemez. Ama hocalar sağlam ve işlerinde gerçekten iyilerse bu süre kısa olabilir. 1 aydan önce!

geri getirme büyüsü

Uzaktakini Geri Getirme Büyüsü –>

Uzaktan geri getirilen erkek ve kadınların ve onları geri getirten kişilerin yorumları gideceğiniz sayfada mevcuttur.

7 Günde Geri Getirme Büyüsü Nedir? Nasıl Yapılır?

7 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Pek çok kişinin merak ettiği gibi. Geri getirme büyüsü giden eşler, sevgililer, nişanlılar için yapılır. Araştırıp bulduğunuz medyum hocaya sorduğunuz zaman geri getirme büyüsünü kimin için yaptırmak istediğinizi belirtmeniz gerekir. İlim ve irfan sahibi medyum hocalar ona göre işlem yapmaya başlayacaktır. Geri getirme büyüsünün tarihi çok eski zamanlara dayanır. Güçlü etkilere sahip olan bu büyü türünün aslında ritüelleri çok da zor olmayacaktır. Bu büyüyü yaptırmayı tercih eden kişiler genellikle aşk acısı çekenler, terk eden eşin ya da sevgilinin geri dönmesini isteyen insanlardır.

Aynı zamanda 7 günde geri getirme büyüsü hem erkekler hem de kadınlar tarafından yaptırılabilen bir uygulama!. Büyünün tutması ve daha uzun süre etkili olması için büyü uygulamasını tercih eden kişinin bazı kurallara uyması gerekmektedir. Öncelikle bu kişinin güvenilir bir medyum hocaya gitmesi ve büyü için medyumun talep ettiği bilgileri doğru bir şekilde kendisine vermesi kesin kez gerekmektedir.

Geri Getirme Büyüsü Yaptırdıktan Sonra Ne Yapmamız Gerekiyor?

7 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Bu sorulara cevap vermeye çalışırken büyüyü yaptıran kişilerin geri getirme büyüsü yaptırdıktan sonra ne yapmamız gerekiyor? Merak ettiği soruyu cevaplayalım.

Bağlama büyüsü ya da geri getirme büyüsü yaptırdıktan sonra uyulması gereken bazı kurallar mutlaka var olmaktadır. Geri döndürme büyüsünü yapmayı düşünen kişiler, bu kurallara muhakkak uyması gerekiyor. Bu kurallara uymadığı sürece büyünün etkisi çok güçlü olsa bile kişi bu büyüden verim almayacaktır. Öncelikle büyü işlemi yapıldıktan sonra büyü etkisini gösterene kadar kişinin sabırlı olması gerekecektir. Çünkü yapılan büyü hemen sonuç vermeyebilir. Ayrıca kişi geri getirme büyüsünün uygulanmasından hemen sonra gerçekten muhtaç birine sadaka vermeli ya da adına yardım yapması gerekmektedir.

Ayrıca sadaka olarak bahsettiğimiz durum kesinlikle muhtaç birine verilmelidir ve bu sadece parasal olmayabilir. İlla gidip birine para vermesi gerekmez. Maddi imkanları kötü olan ailelerin çocuklarının eğitimine destek sağlayabilir. Kişi gönlünden ne kopuyorsa onu ihtiyaç sahibine ulaştıracaktır.

7 Günde Geri Getirme Büyüsünün Faydaları Nelerdir?

Eşine ya da sevgilisine geri getirme büyüsü yaptırmayı isteyen kişilerin akıllarına takılan bir soru vardır. Geri getirme büyüsünün Faydaları nelerdir? Aslında bu büyü çeşidinin saymakla bitmeyecek yararları bulunmakta!. Bu yüzden de bu büyü türü çok fazla tercih ediliyor. Güçlü bir geri getirme büyüsü yaptıran kişi, büyü yaptırdıktan sonra şu durumlarla karşılaşacak;

 • Büyülenmiş olan kişi kısa bir süre içerisinde sevgilisine, eşine ya da nişanlısına geri dönecektir.
 • Büyüyü yapan kişi artık aşk acısı çekmekten kurtulacaktır.
 • İki kişinin arasındaki muhabbet artacaktır.
 • Büyünün etkisi altına giren kişiler büyü yapan kişiden ayrılmayacaktır.
 • Bu kişilerin arasında artık kavga olmayacaktır.
 • Mutlu ve hayırlı bir beraberliğe başlayacaklardır.
 • Eğer bu kişilerin bir araya gelmesini engelleyen durumlar varsa, tamamen ortadan kalkacaktır.
 • Bu kişiler artık herkes tarafından örnek kimseler olarak gösterilecektir.

Geri Getirme Duası ile Büyü Yapılacağı Zaman Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

7 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Sizler için bu konuyu cevaplıyoruz. Her ne kadar iki cins tarafından tercih edilen bir büyü olsa da en çok kadınların başvurduğu geri getirme büyüsünde duanın önemini açıklayacağız. Öyleyse geri getirme duası ile büyü yapıldığı zaman nelere dikkat etmek gerekiyor? Sizler de merak ediyorsunuzdur!

Geri getirme büyüsü yaparken dikkat edilmesi gereken çok önemli noktalar vardır. Etkili bir geri getirme büyüsü için aşağıdaki hususlar dikkate alınmalıdır.

 • Geri getirme büyüsü esnasında edilen duanın etkisi anında ortaya çıkmaz. Bu sebepten dolayı da kişi sabırla etkinin ortaya çıkmasını bekleyecektir. Ayrıca duanın etkisinin ortaya çıkma süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Örneğin bir kişi büyü yapıldıktan 7 gün sonra etkisini görürken bir diğer kişi için 40 gün süre geçmesi gerekebilir.
 • Dua kesinlikle yarım bırakılmamalıdır. Eğer herhangi bir sebepten dolayı dua yarım kalırsa, kişinin duayı baştan okumaya başlamalıdır. Eğer yarım kalındığı yerden dualar okunmaya devam ederse büyü kesinlikle tutmayacaktır.
 • Ayrıca dualar içten ve samimi bir şekilde yapılacaktır. Kişi duanın gücüne inanmalıdır. Dualar inanmayarak okunamaz. Eğer kişi büyüde duanın etkili olmayacağına inanırsa bu büyü kesinlikle tutmaz.
 • Aynı zamanda kişi dua ederken ses tonunun iyi ayarlamalıdır. Ses tonu ne çok yüksek ne de çok alçak olmamalıdır.
 • Dua okumadan önce mutlaka abdest alınmalıdır.

Giden Sevgiliyi Geri Getirmek için Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 günde geri getirme büyüsü nedir? Nasıl yapılır? Bu konu hakkında sizi aydınlattıktan sonra yazımıza giden sevgiliyi geri getirmek için bağlama büyüsü nasıl yapılır? Devam edelim.

Pek çok kişi özellikle kadınlar giden sevgililerinin geri gelmesi için bağlama büyüsü yaptırmaktadırlar. Geri getirme büyüsü yapan kişiler yukarıda da bahsettiğimiz gibi büyünün kurallarına uyacaklardır. Örneğin büyü yapılırken büyünün aşamaları sırasına göre yerine getirilecektir. Eğer eksik bir halde yapılırsa, kişinin o büyüden yeterli faydayı görmesi imkansız hale gelecektir. Aşağıda dikkat edilmesi gereken konulara yer verilmiştir.

 • Büyü yaptırmak aslında bir sırdır. Bundan dolayı da kişi başkaları ile büyü yaptırdığını kesinlikle paylaşmamalıdır.
 • Büyü uygulamasındaki ritüellerin hepsi adım adım uygulanmalıdır.
 • Geri getirme büyüsü kime yapılacaksa büyüyü yaptıran kişi bu bilgiyi medyum hoca ile paylaşmalıdır. Çünkü sevgili, eş ve nişanlı için farklı işlemler uygulanmaktadır.
 • Çok dikkat edilmesi gereken bir konu daha vardır ki, o da şudur; büyüyü yapan ya da yaptıran kişi, kimin geri gelmesini istiyorsa o kişi ile kesinlikle iletişim kurmamalıdır. Aksi halde büyü bozulacaktır. Zaten büyü etkisini göstermeye başladığında büyülenmiş kişi karşı taraf ile iletişime geçecektir.
 • Ayrıca büyü yapılırken doğru bir şekilde uygulanması için kişi medyum hocaya mümkün olduğu kadar fazla bilgi vermelidir. Eksik bilgiler sebebiyle medyum hoca yanlış bir işlem uygulayabilir.
 • Geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişi en fazla 40 güne kadar beklemelidir. Eğer 40 günün sonunda büyüyü yaptıran kişi herhangi bir fayda görmüyorsa, büyüde muhakkak bir yanlışlık vardır. Bu yanlışın da tespit edilerek giderilmesi gerekir.

#7 Günde Geri Getirme Büyüsü #7 günde getirme büyüsü #7 gün içinde geri döndürme büyüsü

Geri Getirme Büyüsü” hakkında 1 yorum

 1. Selma Akgül

  Merhaba, Hocama büyü yaptırdım ve gerçekten olumlu bir sonuç aldım. Almanya’ya giden nişanlımla ayrılmıştık. Hocamdan bağlama büyüsü ve aşık etme büyüsü yaptırmasını istedim. Şuanda beni arayıp duruyor, konuşuyoruz ama intikam zamanı..Herkeze tavsiye ediyorum.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.