İstanbul Medyum

Papaz Büyüsü Nedir? Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır? Usta Medyum Zindan Hoca Papaz Büyüsü Hakkında Bilgiler Veriyor!

Papaz büyüsü görüp görebileceğiniz en kara büyülerden biridir. Kara büyüler içinde olduğu malum bu büyünün öteki kara büyülerde de görüldüğü benzer biçimde tesirleri inanılmaz derecede kuvvetlidir. Bundan dolayı de papaz büyüsü işin ehli bir medyumun yardımı olmadan yapılmamalı ve aynı şekilde doğru bir medyumun yardımı olmadan bozmaya çalışılmamalıdır. Medyumun bilgilerinden faydalanmadan büyünün fena enerjisinden kurtulmanız neredeyse imkansızdır.

Papaz büyüsünün ne olduğundan daha açık şekilde bahsedelim. Bununla birlikte papaz büyüsü nasıl bozulur sorusuna da bu yazıda yanıt alacaksınız. Papaz büyüsü kara büyüler içinde en güçlü ve tesirleri en kuvvetli olanıdır diyebiliriz. Birçok sebepten papaz büyüsüne başvurmanız mümkündür. Âşık olduğunuz kişiyi kendinize aşık etmek için, âşık olduğunuz kişiyi kendinize bağlamak için, kısmetiniz kapalıysa onu açmak için, birlikteliğinden haz etmediğiniz insanları birbirinden soğutmak için, gene beraberliklerinin bozulmasını istediğiniz çiftleri birbirinden ayırmak için papaz büyüsüne başvuran insanoğlu oldukça sayıdadır diyebiliriz. Papaz büyüsünün tesirleri oldukça güçlü olduğundan kulaktan kulağa her insanın memnuniyeti birbirlerine aktarılmıştır.

Bu büyünün adından dolayı insanlarda bazı yanlış algılar oluşabilir. Papaz büyüsünü yalnızca papazların yapabileceğini düşünen insanoğlu oldukça yanılıyorlar, bu şekilde bir durum söz mevzusu değildir. Bu büyü işini iyi meydana getiren her medyum tarafınca yapılabilir. Ek olarak bu büyüyü yaptıran insanların hangi dine mensup oldukları da önemsiz bir detaydır kısaca dininiz ne olursa olsun bu büyüyü yaptırma imkânınız vardır. Bu büyü kara büyülerin en etkilisi olduğundan yaptırmak oldukça tehlikeli sonuçlara yol açabilir bu yüzden oldukça dikkatli olunmalıdır ve aşırı derecede güveninizi kazanamayan bir medyuma bu büyü yaptırılmamalıdır.

Bağlama büyüsü ikili ilişkiler kişiler arası etkileşim ile başlarken bazı kişiler ise platonik olan duygularını bastırmak yerine tek taraflı olarak devam etmek ya da bir öteki tarafı tesir alanına çekebilmeyi başarmak istemektedir. Çoğu zaman erkeklere hanımefendiler tarafında uygulanan bağlama büyüsü birçok alanda da değişik niteliklerle kullanılabilmektedir. Bağlama büyüleri ile uğraşan kişiler çoğunlukla batıl inanç sahipleri ve ciddi anlamda bu tip konulardan yaşamsal değerler bekleyen kişiler olmaktadır. Birçok bağlama büyü çeşidi bulunmaktadır. Evlilik için kullananlar, iş bölgeleri ve ofis ortamları için kullananlar olmak suretiyle… Bağlama büyüsü ikili ilişkilerde kullanılan değişik öteki amaçlar için kullanılacak olanlar değişik kategorilerde değerlendirilebilmektedir. Çoğulcu bir yaklaşımla mevzuya bakıldığında geçmişten günümüze toplumlarda çoğunlukla görülen ve inanılan bir inanç grubudur. Belirli bir inanışa gore bağlama büyüleri meydana getiren kişilerin öteki bireylerden birazcık daha değişik içsel gözlerinin açık olduğu inanışı da geçmiş toplumlar da ve yakın geçmiş dönemlerde görülmüştür. Bağlama büyülerinde öncelikli olarak uzman bir kişiden destek alınması ihtiyaç duyulan bu tip geleneksel inanışlar mevzu ile ilgili uzman kişilerce destek alınarak uygulanabilmektedir. Belirli duaları ve ritüelleri bulunan bağlama büyüsünün yapılışındaki amaç tekrarlanarak belirli görüş içinde dualar eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Doğal ki, Kur’an içindeki sürelerden alıntılar ile okunan dualar sonucunda bağlama büyüsü meydana getirilen şahıs odak alınarak, uzman kişilerce belirlenen dualar okunarak fikir gücüyle mevzu üstüne odaklanılır. Bir bakıma düşsel inanış ve beyin gücünün etken olarak kullanıldığı bir büyü çeşididir. Bağlama büyüsü şeklinde büyülere pek fazla inanan kişiler olmasa da aslına bakarsak şuur sisteminin görkemli işlediği mekanizmayı harekete geçirme sanatıdır. Bağlama büyüleri, beyin dalgalarımız ile yönettiğimiz enerji akımları da denilebilmektedir. Netice olarak Kur’an içinden dualar ettiğiniz ve düşünsel olarak hedef aldığınız ve odaklandığınız mevzu ile ilgili devamlı olarak ayin şeklinde enerji akımı yaratmak doğal ki, bir netice verecektir. İnsanların beyin güçleri fazlaca güçlüdür ve kişiler hatta bilim insan beyninin yüzde yüz oranda kimsenin kullanamadığını kanıtlamıştır.

İstanbul Medyum” hakkında 7 yorum

 1. Medyum Tavsiyesi

  İstanbullular için aranacak en mükemmel hoca diyebilirim. Büyü bakımı ardından büyü ve sonuç süper. Sevgilimi bana geri getirdi. Zindan hocanın numarası sevgili arkadaşlar. Ben memnun kaldım. Tavsiye ederim hocamı.

  Cevapla
 2. Mernun

  Bakırköyden ulaştım kendisine, almanyadaki sevgilimin bana tekrar gelmesini istiyordum. Hocam bu konuda gideni geri getirme büyüsü adı altında bir büyü olduğunu belirtti. Bende yapmasını istedim ve 20 gün sonra sevgilim bana sürprizle geri döndü. Şaşkınlığımı belirtmek istedim. Çünkü gerçekten bu kadar kısa zamanda bunun olacağını beklemiyordum.

  Cevapla
 3. Buket

  Ben sitelerdeki yorumlara göre arıyorum hocaları ama gerçeğini bulmak bir hayli zor ve pahalı oldu. Ama zindan hocama ulaştım. Kendini aşan bir büyü olduğunu ve beni fares adında bir hocaya yönlendireceğini söyledi. Samimiyeti çok süperdi. Bende fares hocaya yaptırdım büyüyü. Tuttu ve şuanda istediğim olmaya başladı. Biraz özel bir mesele bahsetmek istemediğimden yazmadım arkadaşlar. Ama zindan hocayı öneriyorum.

  Cevapla
 4. Ersin

  Şaka gibi yemin ederim. Hiç umudum yokken şimdi eşim yanımda! Eşimden ayrılalı 2 yıl olmuştu ama ikimizin arasındaki bir sebep yüzünden değildi! Hocamdan rica edip bu konuda bana yardımcı olmasını istemiştim. Oda aramızdaki mesafeyi 1 metreye düşürdü eşimle. Şuan evliyiz yeniden ve mutluyuz. Hocama teşekkürler.

  Cevapla
 5. Zennur

  Ağlamak geliyor içimden gerçekten, zindan hocam o kadar büyük bir iyilik yaptı ki, dolandırıldığım paralarımın acısını unuttum. Hepsini unutturdu bana hocam. İşlerim düzeldi, eşimle aram iyi, ailemle görüşmeye başladım ve bunlar kısa sürede meydana gelen şeyler. Hocamı kesinlikle tavsiye ediyorum. Zorda kalanlara gerçek manada yardımcı olan bir insan.

  Cevapla
  1. Gülnur

   Arkadaşım başına ne geldi bilemedim ama bana da yardımcı oldu. Önerin sayesinde gerçek bir medyumla tanışma fırsatını verdin bana, bu yüzden teşekkür ediyorum sana burdan. Bende ailemle aram bozuktu sevgilim yüzünden ve sevgilim hipi, marjinal bir tipi var. Yakışmadığını, onunla beraberliğimin mümkün olmadığını baskıladılar. Ama hocam dil bağlama büyüsü yaparak herkesin ağzını kapatmayı başardı. Zindan hocam bir numara başka söz yok.

   Cevapla
 6. İstanbul Medyum Tavsiye

  İstanbulun en iyi medyumu zindan hoca diyebilirim. Onun sayesinde yuvam kurtuldu. Büyü yapmadan dua ve muska ile çözüm buldu. Tavsiye ediyorum

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.