Medyum Zindan Hoca Kim

Medyum Zindan Kim?, Medyum Zindan Dolandırıcı mı?, Medyum Zindan Hoca Sahtekar mı?, Medyum Zindan Hoca İyimi?, Medyum Zindan Hoca Büyülerde Profesyonel mi?, Medyum Zindan Nereli?, Medyum Zindan Gerçek Medyum mu?, En İyi Medyum Zindan Hoca mı?, Medyum Zindan Hakkında Yorumlar

Medyum Zindan Kim?

Medyum Zindan Mardin Midyat’ta doğmuştur. Öğrenimini Arabistan ve Mısır’da tamamlayıp, Almanya’da dedesinin yanında yaşamaya başlamıştır. Medyumluk yetisinin dedesinden geldiğini ve dedesinin kendisine doğarken el verdiği bilinmektedir. Büyücülük ile Medyum zindan arasında çok farklar vardır. Medyum Zindan büyü ilmini üniversite hayatında kendisine çok yakın olan bir hocasından almıştır. Dedesinden el aldığını bilen hoca büyü ilmi ile ilgili tüm detayları öğrenim süresince kendisine nakletmiştir. Mardin Midyat’ta bilinen en büyük aşiretinde mensubu olan Medyum Zindan şuanda İstanbul’da olduğu bilinmektedir.


Medyum Zindan Dolandırıcı mı?

Medyum zindanın bugüne kadar kendisinden yardım isteyen kimseyi dolandırmadığı, hatta kendisinin bizzat yardım ettiği bilinmektedir. İnsanların mağduriyetini fırsata çevirmeyen, bilhassa yardımcı olmak için elinden geleni yapan bir medyumdur. Bu yüzden ziyaretçileri kendisini çok sevmiş ve onun hakkında iyi dürüst bir medyum olarak yorumlarda bahsetmişlerdir.


Medyum Zindan Hoca Sahtekar mı?

Zindan hocanın herkese yardım ettiği, bazen yapmış olduğu büyülerden ücret almadığı belirtilmiştir. Sahtekarlarında baş düşmanı olan Medyum Zindan her zaman büyüyü ehline, bilene yaptırın! Kendini bilmeyenlere, ne işle uğraştığı belirsiz insanları anlamadan onlara büyü yaptırmayın demiştir. Zindan hoca insanların menfaatine çalışmaktadır. Çalışmalarını da bu yönde ilerletmektedir. Kendisinin reklama ihtiyacı olmadığını, ziyaretçilerin çoğunun önerilerden kendisine ulaştığını bildirmiştir.


Medyum Zindan Hoca İyi mi?

Medyum zindan hoca kimseye kötülüğü olmayan, bilhassa yardım etmeyi çok seven dürüst ve cömert bir insandır. Yanındaki yada çevresindeki kimsenin kötü durumda olmasını istemez. Bu yüzden iyi olarak bilinmektedir.


Medyum Zindan Hoca Büyülerde Profesyonel mi?

Medyum zindan hoca büyüler konusunda eğitim almış, dedesi tarafından büyütülmüş, gizli ilimlerle tecrübe etmiş biridir. Medyum zindan hocanın yapamayacağı, bozamayacağı bir büyü yoktur. Büyülerin hepsinin aynı fakat işlevlerinin farklı olduğunu söyleyen Zindan hoca, Neye niyet edildiyse ona göre büyü yapılması gerektiğini söylemiştir. Bu yüzden büyüler hakkında sıkça bilgi vermektedir.


Medyum Zindan Nereli?

Medyum zindan Mardin Midyatlıdır. Aşiret mensubu olup, büyük bir ailenin ilk çocuğudur. Tanınan bir isme sahiptir. Onunla görüşen herkes mutlaka iyi bir şey kendisinden almıştır.


Medyum Zindan Gerçek Medyum mu?

Medyum Zindanın gerçek bir medyum olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Kendisi şunu der; Gerçek bir medyumu ancak ziyaretçisi gerçek yapar. Gerçek bir medyumu gerçek yapan şey yaptığı çalışmanın sonucudur. Ziyaretçi gerçek bir medyum olduğunu kabul etmişse ona göre ben gerçek medyumumdur der. Bu yüzden gerçek medyum olduğunu tüm ziyaretçileri kabul etmiştir.


En İyi Medyum Zindan Hocamı?

En iyi medyumun kendisi olmadığını her zaman zindan hoca söylemiştir. Benden de iyileri var! Fakat onlarla kim nasıl iletişime geçer bilemem. Ben kendime göre iyiyimdir. En iyisi olmak için çalışmalarımı sürdürmekteyim demiştir. Zindan hoca ziyaretçileri tarafından en iyi medyum zindandır diye bahsetmişlerdir.


Medyum Zindan Hakkında Yorumlar

Medyum Zindan Hocamıza yapılan yorumlara sitemiz içerisindeki makalelerden ulaşabilirsiniz. Ayrıca kendisi için özel olarak hazırlanan bu sayfaya da ziyaretçileri yorum yapacaklardır. Yorumlar tamamen değiştirilmeden yayına sunulmaktadır. İyisi veya kötüsü ile tüm yorumlar birebir ziyaretçileri tarafından yapılan yorumlardan ibarettir.


Medyum Zindan Hakkında Yorumlara Bakınız ;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.